Ana Sayfa > HAKKIMIZDA


Ülkemizde son yıllarda internet altyapısının gelişmesi ve son teknoloji ürünlerinin kısa sürede bize ulaşması ile birlikte, çok sayıda yenilik hayatımıza girereken, gerek iş yerlerinde, gerekse evlerde bir çok kişi zamanının büyük bir bölümünü internette geçiriyor. Şirketler, kendilerini tanıtmak ve gelişmelerini duyurmak için artık alışılmış yöntemlerin dışında kendi internet sitelerini yada sosyal paylaşım sitelerini kullanmayı tercih ediyor. Özellikle facebook, günümüzde sıkça kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden en popüleri. Bu tarz sitelerle milyonlarca kişiye, şirketleriyle ilgili gelişmeleri ulaştırırken, farklı projelerle insanları etkilemeye devam ediyor.

2009 yılının ikinci yarısından bu yana şirketlerin internet ile ilgili hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulan Aykut ATES Creative Studio (AACS) , özellikle bölgede yer alan ve genel anlamda internette yer almak isteyen yada web siteleri bulunan şirketlerin bu alandaki hizmetlerini karşılarken, bir yandan da bu sektörde ciddi sorunlar yaşayan firmalara çözümler üretmektedir.

İnternet Danışmanık, Grafik Tasarım ve Kurumsal Kimlik - Marka Patent Tescil Hizmetleri alanlarında hizmet veren Aykut ATES Creative Studio (AACS), öncelikli olarak şirketlerin bu konularda bilgilendirerek daha bilinçli bir biçimde hizmet almalarını sağlamaktadır. Karşılıklı olarak yapılan görüşmeler sonucunda şirketlerin ihtiyacı olan hizmetler, kararlaştırılan bir iş planı doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel anlamda hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlarla uzun soluklu iş birliktelikleri oluşturan Aykut ATES Creative Studio (AACS), kendi bünyesinde oluşturduğu projelerle her geçen gün artan bir ivme ile çalışmalarını sürdürürken, hizmet alanlarına yenilerini katmaya devam etmektedir..

Bölgede gerçekleştirdiğimiz internet projeleri ile öncü konumda olan Aykut ATES Creative Studio (AACS), her yıl sektörle ilgili bireyler yetiştiren eğitim kurumlarından talep ettiği genç tasarımcılara da ofis ortamında çalışma imkanı sunarak, sektörde tecrübe kazanmaları konusunda destek vermeye devam etmektedir.

     
 

Aykut ATES Creative Studio (AACS), bünyesinde bulunan onlarca internet sitesinin 7/24 yayında olması ve teknik sorunlar yaşamaması amacı ile Türkiye'nin önde gelen sunucu merkezlerinden biri olan DGN Teknoloji ile çalışmakta; sahip olunan gelişmiş altyapı ve uzman teknik kadro ile karşılaşılan teknik sorunların en kısa sürede çözülmesine imkan sağlamaktadır.

Bununla birlikte sizlere daha iyi kalitede ve hızlı bir biçimde hizmet verebilmek için, hem uluslararası platformda hem de Türkiyede bulunan ve konusunda tecrübeli çözüm ortaklarımız ile birlikte doğru çözümler üretmeye devam ediyoruz.T.C. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından verilmiş olan YS-1889 nolu YER SAĞLAYICI FAALİYET BELGESİne sahiptir. Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir.
 
Aykut ATEŞ Hakkında...
+ 1980 Kdz.Ereğli doğumlu. Orta ve lise eğitimini Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi´nde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldu.
+ 1999 yılında itibaren farklı internet şirketlerinde çalışmaya başladı. Çeşitli departmanlarda farklı görevler alırken, 300´ün üzerinde projenin tasarımını gerçekleştirdi.
+ Bu sürede internet danışmanı olarak kendi çalışmalarını sürdürmeye devam etti. 2004 yılında şehir tanıtımında büyük rol oynayan online kent rehberi niteliğindeki lifein projesini hayata geçirdi. Lifeinbursa.com ile bu projeyi hayata geçirdikten sonra 2006 yılında projeyi DGN Teknoloji şirketine devretti. Daha sonra aynı şirkette farklı projelerle ilgili görevler aldı.
+ 2009 yılından bu yana Kdz.Ereğli'de çalışmalarını sürdürürüyor.
 


 » Ticaret Ünvanı
Aykut ATEŞ İnternet Danışmanlık Hizmetleri
 » Kayıtlı Bulunduğu V.D.
Kdz.Ereğli Vergi Dairesi
 » Vergi Numarası
243 806 50020
 » Kayıtlı Bulunduğu Ticaret Odası :
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası
 » Ticaret Sicil Numarası :
6885
 
 » Hesap Sahibi / Acount Owner
Aykut ATEŞ İnternet Danışmanlık Hizmetleri
 » Banka / Bank Name
Türkiye İş Bankası (YTL)
 » Şube / Branch Name
Ereğli Karadeniz Şubesi
 » IBAN / YTL
TR890006400000176201279699
 » Hesap No./ Account
7620-1279699 
Aykut ATES Creative Studio
Tel: +90 372 316 47 00   E-posta:
* Sitede yer alan görsel ve metinler izinsiz kullanılamaz
Copyright © 2011 - V.2.1
   
- Ana Sayfa - Projeler
- Hakkımızda - Ofiste Neler Oluyor?
- Hizmetlerimiz - Gündem
- Markalar - İletişim